• 05 LUT 24
    Zaproszenie do udziału w konferencji naukowo-technicznej

W imieniu organizatorów informujemy, że w dniach 29.02.2024 r. – 1.03.2024 r. odbędzie się jubileuszowa V międzynarodowa konferencja naukowo-techniczna Energia Nowoczesnych Miast.

Tegoroczny temat przewodni wydarzenia to „Trylemat Energetyczny”. W ramach tego obszaru światowej klasy eksperci z różnych dziedzin będą dyskutować o innowacjach, wyzwaniach i perspektywach związanych z kompleksowym podejściem do kwestii energetycznych.

Program wydarzenia będzie obfitował w dwa dni pełne dyskusji, inspiracji oraz najlepszych praktyk w zakresie transformacji energetycznej, podzielone na IV bloki tematyczne, obejmujące kluczowe aspekty nowoczesnych miast:

• Blok I: Sustainable horizons: Energy Access for all
    • Blok II: Futurescope energy: the Power of Tomorrow

• Blok III: Green transport revolution
    • Blok IV: Social responsible future

Organizatorem wydarzenia jest Katedra Logistyki Uniwersytetu Szczecińskiego, a partnerem merytorycznym Centrum Zarządzania w Energetyce Uniwersytetu Szczecińskiego.

Więcej informacji: https://energia.usz.edu.pl/