• 13 MAR 24
    Zaproszenie do udziału w konferencji „Srebrna Gospodarka. Relacje międzypokoleniowe”

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej pt. „Srebrna Gospodarka. Relacje międzypokoleniowe”, która odbędzie się 20-21 marca 2024 r.

IV Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa pt. „Srebrna gospodarka. Relacje międzypokoleniowe” organizowana jest z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego oddział w Szczecinie oraz Instytutu Zarządzania i Instytutu Pedagogiki US. Główną ideą planowanego spotkania jest połączenie różnych perspektyw badawczych na zjawisko starzejącego się społeczeństwa i jego konsekwencji.

Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 marca 2024 r. w trybie stacjonarnym na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego ul. Krakowska 71-79, 71-017 Szczecinie.

Konferencja uzyskała Patronat Honorowy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza oraz Patronat Honorowy Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego.

Więcej informacji o konferencji: https://srebrna.usz.edu.pl/