• 08 LIS 23
    Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym

Instytut Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego już po raz dziesiąty ogłaszają Ogólnopolski Konkurs Fotograficznego pt. „Społeczeństwo w obiektywie”.

Celem konkursu jest zainteresowanie młodzieży problematyką życia społecznego poprzez wytypowanie trzech najlepszych prac (zdjęć) na temat współczesnego społeczeństwa. Konkurs jest skierowany wyłącznie do uczniów szkół średnich.

Zdjęcie/a konkursowe można składać indywidualnie lub zespołowo do dnia 17 grudnia 2023 r.
    Zgłoszenie następuje poprzez przesłanie pliku pocztą elektroniczną na adres mailowy: socjologia@usz.edu.pl

Zwycięzcom nagrodzonych zdjęć zostaną przyznane atrakcyjne nagrody rzeczowe.
    Więcej informacji (w tym regulamin i prace laureatów poprzednich edycji) znajdą Państwo na stronie: https://soc.usz.edu.pl/ogolnopolski-konkurs-fotograficzny-spoleczenstwo-w-obiektywie/

Zapraszamy do udziału.