• 19 STY 24
    Zaproszenie do udziału w meczu charytatywnym

Uniwersytet Szczeciński i WOŚP zapraszają wszystkich na mecz charytatywny Pracownicy US vs. Trenerzy AZS US, który odbędzie się 24 stycznia 2024 r. Zagrają m.in.: dr hab. Jacek Batóg, prof. US, prof. dr hab. Jerzy Madejski, dr Marek Kolbowicz i trener Marcin Szewczyk.

W planie:

• dobra zabawa,
    • słodki poczęstunek przygotowany przez studentów kierunku ekonomiczno-prawnego Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania US,
    • loteria wśród kibiców z nagrodami od Uniwersytetu Szczecińskiego i GBS Banku.

Uczestnicy meczu wezmą dodatkowo udział w specjalnej zbiórce. 1 gol = 100 zł, czyli ile strzelonych goli, tyle wrzuconych pieniędzy do puszki.

Mecz odbędzie się 24 stycznia 2024 r. (środa) o godzinie 20:00 na hali sportowej US przy ulicy Sowińskiego 7.

„Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”.

Zapraszamy także do udziału w innych wydarzeniach organizowanych przez Sztab WOŚP Uniwersytetu Szczecińskiego.
    Aukcje można licytować na stronie: https://allegro.pl/uzytkownik/wospsztabus

Zapraszamy do udziału.