• 16 CZE 23
    Zaproszenie do udziału w międzynarodowej konferencji DITE

Instytut Pedagogiki US oraz Dział Spraw Międzynarodowych wraz z partnerami projektu DITE-Diverse Internationalisation of Teacher Education serdecznie zapraszają na konferencję dotyczącą umiędzynarodowienia kształcenia przyszłych nauczycieli oraz dobrych praktyk związanych z internacjonalizacją w szkołach i przedszkolach.

Konferencja odbędzie się 20 czerwca 2023 roku w formie tradycyjnej – w j. polskim i angielskim, rejestracja uczestników rozpoczyna się o godz. 9.00.
    Miejsce: aula Geocentrum – Ośrodka Kompetencji Nauk o Ziemi i Środowisku przy ul. Mickiewicza 16a w Szczecinie.
    Zapraszamy do rejestracji – udział w konferencji jest bezpłatny.
    ______
    Konferencja realizowana jest w ramach projektu Partnerstw Strategicznych w programie Erasmus+ 2021-1-PL01-KA220-HED-000031129. Lider projektu: Uniwersytet Szczeciński, partnerzy: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet w Porto, Uniwersytet Rovira i Virgili, sieć SGroup oraz Global Impact Institute.