• 12 MAR 24
    Zaproszenie do udziału w spotkaniu

W imieniu organizatorów zapraszamy na wyjątkowe spotkanie Regionalnej Grupy Roboczej ICV Szczecin, organizowane we współpracy z Uniwersytetem Szczecińskim, pt. AI w sektorze finansowym: szanse, wyzwania, zagrożenia – teoria i warsztaty z wykorzystaniem Chat GPT.

To merytoryczne spotkanie networkingowe jest dedykowane controllerom finansowym, managerom finansowym oraz wszystkim zainteresowanym praktycznym zastosowaniem najnowszych technologii AI, takich jak ChatGPT, w dziedzinie controllingu i finansów.

Spotkanie odbędzie się 15 marca 2024, godz. 12.00-16.00 (rejestracja od 11.45) w Auli Nowej Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego, Mickiewicza 64, 71-101 Szczecin.

Organizatorzy proszą o wcześniejsze przesłanie propozycji tematów do dyskusji w grupach warsztatowych AI w finansach.

Dlaczego warto wziąć udział?

• Poszerzenie wiedzy i umiejętności: Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jak nowoczesne narzędzia AI mogą wspierać sektor finansów, przynosząc korzyści Twojej pracy i organizacji.
    • Wymiana doświadczeń: Uczestnicy wydarzenia rozszerzą swoją sieć kontaktów w gronie profesjonalistów z branży, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
    • Praktyczne warsztaty: Podczas wydarzenia odbędą się warsztaty z wykorzystaniem Chat GPT, aby nauczyć się implementować generatywną sztuczną inteligencję w codziennej pracy.
    • Merytoryczne dyskusje: Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwości udziału w dyskusjach na temat wpływu AI na profesję controllerów i finansistów.

Prelegenci: Dr Michał Hendryk i dr Tomasz Zieliński – wybitni eksperci w dziedzinie finansów, controllingu i zastosowania AI, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, inspirując do refleksji nad przyszłością branży.

Spotkanie organizowane jest dla obecnych Członków ICV Polska, jak i osób, które dopiero zastanawiają się nad przystąpieniem do organizacji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
    Uczestnicy wydarzenia muszą posiadać własny laptop.
    Studenci i absolwenci SP, absolwenci studiów MBA, pracownicy naukowi, opiekunowie studiów i osoby spoza ICV Polska, proszone są o wpisanie w formularzu zgłoszeniowym kodu: ICVSZ15032024

Spotkanie jest nie tylko okazją do zdobycia cennej wiedzy, ale także szansą na nawiązanie nowych, wartościowych kontaktów zawodowych.

Zachęcamy do uczestnica w wydarzeniu.
    Szczegóły i formularz zgłoszeniowy.