• 27 MAR 23
    Zaproszenie do udziału w turnieju Roundnet

Zapraszamy do udziału w I Akademickich Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Roundnet 2023 organizowanych przez Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Szczecińskiego.

W tym roku Fundacja Kamienica 1 będzie głównym partnerem tego wyjątkowego wydarzenia sportowego, które patronatem objęła Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego w Szczecinie. Aktualnie prowadzone są zajęcia pokazowe oraz dedykowane treningi dla studentów i studentek, których celem jest wyłonienie osób, które stworzą reprezentację Swojej uczelni i wezmą udział w zbliżającym się międzyuczelnianym turnieju.

W I Akademickich Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Roundnet 2023 będą mogli wziąć udział:

• studenci i studentki uczelni z Pomorza Zachodniego (dowolny kierunek, dowolny wydział, dowolny rok, dowolny stopień, dowolny tryb – stacjonarny i niestacjonarny, zarówno uczelnie publiczne jak i niepubliczne);
    • pracownicy akademiccy uczelni na terenie Pomorza Zachodniego.

Turniej odbędzie się 30 marca 2023 r. (czwartek) na Sali Sportowej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Felczaka 3C, 71 – 417 w Szczecinie, w godzinach 16:00 – 21:00.

Zapisy i udział w turnieju jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja.

Dla studiujących na Uniwersytecie Szczecińskim cykliczne, bezpłatne treningi odbywają się w poniedziałki w godzinach 18:45 – 20:30 na sali gimnastycznej Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Adama Mickiewicza 64 w Szczecinie.

Aby móc uczestniczyć w treningu należy dołączyć do grupy na Facebook: Roundnet Szczecin i zamieścić komentarz potwierdzający obecność pod informacją (postem). Ułatwia to organizatorowi przygotowanie odpowiedniej ilości sprzętu sportowego.

Organizator:

• Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Szczecińskiego

Patronat:

• Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego w Szczecinie

Partnerzy:

• Fundacja Kamienica1,
    • Roundnet Szczecin,
    • Spikeball,
    • NiUS Radio Uniwersytetu Szczecińskiego.

Więcej informacji o wydarzeniu.