• 30 LIS 23
    Zaproszenie do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego

Zapraszamy do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego, który odbędzie się 9 grudnia br. o godzinie 10:00 w Fabryce Energii, ul. Łukasińskiego 110.

Organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet Szczeciński we współpracy z TOP-SPIN SZCZECIN, FABRYKA ENERGII SZCZECIN oraz KU AZS Uniwersytetu Szczecińskiego.

Zawody odbędą się w hali sportowej FABRYKI ENERGII (ul. Łukasińskiego 110, 71-215 Szczecin). Biuro zawodów  znajduje się w miejscu rozgrywek.

Udział w turnieju należy potwierdzić do 6.12.2023 r. do godziny 22.22, korzystając z linków przypisujących do odpowiednich kategorii:

Uwaga – w turnieju open nie mogą startować studentki i studenci biorący udział w rozgrywkach kategorii „student”.

Zawody zostaną rozegrane w grze pojedynczej systemem „do dwóch przegranych z wyłonieniem przedziałów miejsc .

Udział w turnieju jest całkowicie bezpłatny .

W każdej kategorii przewidziano jako trofea puchary jak również atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Więcej informacji o Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego.

Zapraszamy do udziału.