• 13 MAJA 21
    Zaproszenie na dyskusję:  białoruskie „Uchodi” naród niepotrzebnych

Zaproszenie na dyskusję: białoruskie „Uchodi” naród niepotrzebnych

Instytut Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie  zaprasza na dyskusję dotyczącą obecnej sytuacji  na Białorusi.  Gośćmi specjalnymi będą obywatele Białorusi, którzy obecnie zamieszkują w Szczecinie, w tym doktorantka  Szkoły Doktorskiej US Kaciaryna Bychak.

W spotkaniu udział wezmą autorzy  filmu „Uchodi. Naród niepotrzebnych” – Miłosz Gocłowski i Tomasz Chaciński.

Dyskusja odbywa się za pośrednictwem platformy MS Teams we wtorek 18 maja o godz. 17:00.

Wstęp jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Link dostępny :

Organizatorem wydarzenia jest Katedra Badań nad Migracjami i Ruchami Społecznymi Instytutu Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych oddział Szczecin. W organizacji wydarzenia wsparło nas Interdyscyplinarne Koło Naukowe Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego.