• 17 LIS 22
    Zaproszenie na kolejne „Spotkanie z ekonomią na Mickiewicza 64”

Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu popularnonaukowych wykładów otwartych pt. Spotkania z ekonomią na Mickiewicza 64, które odbędzie się 23 listopada br. o godzinie 18.00 na platformie Microsoft Teams.

Tym razem gościem spotkania jest dr hab. Katarzyna Byrka-Kita, która wygłosi wykład pt. „Czy mowa jest srebrem, a milczenie złotem? Inwestowanie w akcje na podstawie Twittera”.

Autorzy badań: K. Byrka-Kita, J. Cypryjański, R. Gola

Spotkanie odbędzie się 23 listopada br. o godzinie 18.00 za pośrednictwem platformy MS Teams.

Link do spotkania.

Cykl wykładów otwartych „Spotkania z ekonomią na Mickiewicza 64”, to inicjatywa Instytutu Ekonomii i Finansów, której celem jest popularyzacja wiedzy na temat współczesnej ekonomii. Spotkania on-line mają charakter cykliczny. Odbywają się raz w miesiącu, w godzinach 18.00-19.00. Wszystkie spotkania są prowadzone przez ekspertów z Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego. Poruszane są zagadnienia takie jak: przestępczość ubezpieczeniowa, spis powszechny, przedsiębiorczość, giełda papierów wartościowych.

Zapraszamy do udziału.