• 21 PAŹ 22
    Zaproszenie na Konferencję Młodych Naukowców Województwa Zachodniopomorskiego

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Młodych Naukowców Województwa Zachodniopomorskiego, która odbędzie się 2 grudnia 2022 r.

Konferencja rozpocznie się o godz. 10:00 na Wydziale Ekonomicznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, przy ul. Żołnierskiej 47. Konferencja jest skierowana do młodych naukowców uczelni zachodniopomorskich: doktorantów ze Szkół Doktorskich, doktorantów niestacjonarnych oraz pozostałych pracowników naukowo – dydaktycznych.

Celami konferencji są:

• integracja młodych naukowców województwa zachodniopomorskiego;
    • wskazanie, w formie warsztatowej, dobrych praktyk z zakresu określania tematów naukowych, współpracy interdyscyplinarnej oraz pozyskiwania projektów badawczych;
    • dostarczenie niezbędnej wiedzy na temat praw autorskich przy sporządzaniu publikacji;
    • stworzenia płaszczyzny do przedyskutowania (na szczeblu młodych naukowców) kluczowych problemów i wyzwań.

Kluczową częścią konferencji będzie wystąpienie Pana Profesora Grzegorza Węgrzyna, Przewodniczącego Rady Doskonałości Naukowej.

Konferencja zaproszenie

Zapraszamy do udziału.