• 15 LUT 24
    Zaproszenie na seminarium naukowe

Interdyscyplinarne Laboratorium Badań nad Chrześcijaństwem, Instytut Nauk Teologicznych US, Szkoła Doktorska US wraz z Interdyscyplinarnym Kołem Szkoły Doktorskiej US zaprasza wszystkich doktorantów i studentów do uczestnictwa w X Doktorancko-Studenckim Seminarium Naukowym pt. „Spotkanie Wschodu i Zachodu. Katoliccy myśliciele wobec duchowości azjatyckiej”.

Gościem i ekspertem seminarium będzie pan dr Piotr Goniszewski – teolog, biblista, zastępca dyrektora Instytutu Nauk Teologicznych US. Spotkanie będzie moderował ks. dr hab. Andrzej Draguła prof. US.

Seminarium Naukowe odbędzie się 21 lutego 2024 r., o godzinie 16:30 w formule hybrydowej.

Stacjonarnie: Instytut Nauk Teologicznych US, ul. Pawła VI 2 w Szczecinie, sala posiedzeń Rady Naukowej INT US.
    On-line (Propozycja udziału on-line jest skierowana do osób spoza Szczecina): MS Teams.

Obowiązkowe zapisy do 19 lutego poprzez FORMULARZ.

Zapraszamy do śledzenia informacji w mediach społecznościowych.