może tu
  • 06 GRU 22
  Zaproszenie na spotkanie wigilijne

  Zaproszenie na spotkanie wigilijne

  15 grudnia br. o godzinie 16.30 w Sali Konferencyjnej Biblioteki Międzywydziałowej US przy ul. Piastów 40b w budynku nr 3 odbędzie się kolacja wigilijna dla obywateli Ukrainy, którzy uczestniczą w kursie języka polskiego.

   

  Organizatorem wydarzenia są studenci pierwszego roku II stopnia kierunku „Komunikacja i psychologia w biznesie”, którzy organizują akcję charytatywną w ramach przedmiotu „Społeczna odpowiedzialność biznesu” prowadzonego przez dr hab. prof. US Ewę Mazur-Wierzbicką.

   

  Wydarzenie będzie wspaniałą okazją do poznania polskiej kultury. Organizatorzy zapewniają świąteczną atmosferę i prezentację polskich tradycji.
  Na spotkanie zaproszeni są obywatele Ukrainy, którzy w grudniu ukończą kurs języka polskiego oraz ich dzieci, na które również będą czekały atrakcje.

   

  „Uniwersytet Szczeciński aktywnie wspiera pomoc uchodźcom z Ukrainy. Organizując uroczystą kolację, pragniemy włączyć się w pomoc. Będzie to okazja do zaprezentowania polskich tradycji świątecznych oraz podzielenia się pięknymi zwyczajami polskiej kultury „– stwierdzają organizatorzy.

   

  Zapraszamy do udziału.

   

   

Accessibility Toolbar