• 01 GRU 22
    Zaproszenie na szkolenie dla studentów

Katedra Społeczeństwa Informacyjnego i Zastosowań Informatyki zaprasza studentów Uniwersytetu Szczecińskiego do uczestnictwa w Dniu Społeczeństwa Informacyjnego w Instytucie Ekonomii i Finansów pt. „Blaski i cienie informatyki”.

Wydarzenie odbędzie się 8 grudnia br. w godz. 9:00 – 16:30, w sali 019 w budynku przy ul. Mickiewicza 64.

Celem wydarzenia jest: Transfer wiedzy z praktyki do nauki i podzielone jest na 2 części:

1. Topowe zastosowania informatyki,
    2. Czy komputer może Cię wykończyć + Gra: Studentka Alicja w krainie Facebooka.

Wykłady i zajęcia są prowadzone przez praktyków z województwa zachodniopomorskiego oraz pracowników Katedry Społeczeństwa Informacyjnego i Zastosowań Informatyki.

Osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu proszone są o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.
    Formularz zapisów będzie aktywny do 02.12.2022 r.

Dla uczestników spotkania przewidziano regeneracyjny bufet kawowy.

Poświadczamy udział w wydarzeniu dla celów usprawiedliwienia nieobecności w dniu wydarzenia.

Szczegółowy program

Zapraszamy do udziału.