• 14 CZE 22
    Zaproszenie na wykład pt. „Społeczna odpowiedzialność uczelni”

Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu popularnonaukowych wykładów otwartych pt. Spotkania z ekonomią na Mickiewicza 64, które odbędzie się 21 czerwca br., na platformie Microsoft Teams.

Tym razem gościem spotkania jest Pani dr hab. Barbara Kryk, prof. US, która wygłosi wykład pt. „Społeczna odpowiedzialność uczelni”.

Spotkanie odbędzie się 21 czerwca br., o godzinie 18:00 za pośrednictwem platformy MS Teams.

Link do spotkania.

Cykl wykładów otwartych „Spotkania z ekonomią na Mickiewicza 64” to inicjatywa Instytutu Ekonomii i Finansów, której celem jest popularyzacja wiedzy na temat współczesnej ekonomii. Spotkania on-line będą miały charakter cykliczny, do końca roku kalendarzowego. Odbywać się będą raz w miesiącu, we wtorek, w godzinach 18.00-19.00. Wszystkie spotkania będą prowadzone przez ekspertów z Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego. Poruszane będą zagadnienia takie jak: przestępczość ubezpieczeniowa, spis powszechny, przedsiębiorczość, giełda papierów wartościowych.

Zapraszamy do udziału.