• 29 MAR 23
    Zaproszenie na wykład z Prof. Dr. Maurice Kamgą

Instytut Ekonomii i Finansów oraz Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają społeczność akademicką na wykład z Prof. Dr. Maurice Kamgą, dyplomatą, sędzią, członkiem Międzynarodowego Trybunału Prawa Morza w randze vice Sekretarza Generalnego ONZ, Prezydenta HITAS.

Wykład pt. „The ABC of the International Law of the Sea” odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2023 (poniedziałek), w godzinach 11:45-13:30 w budynku przy Mickiewicza 64, w sali 127. Spotkanie odbędzie się w j. angielskim.

Spotkanie z Prof. Dr. Maurice Kamgą jest inauguracją wydarzenia InNow2023, którego finał odbędzie się w dniach 18-19.04.2023 na Uniwersytecie Szczecińskim. InNow203 sfinansowane zostało ze środków Regionalnej Inicjatywy Doskonałości.

Organizatorem wydarzenia jest Instytut Ekonomii i Finansów oraz Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli:

• Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego;
    • Piotr Krzystek, Prezydent Miasta Szczecina;
    • Prof. dr. hab. Waldemar Tarczyński, Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego.

Partnerami strategicznymi są:

• HITAS – Hanseatic Institute for Technology and Applied Sciences;
    • SCIEA – Social Capital Initiative for Europe and Africa.

Patronat medialny objęło NiUS Radio Uniwersytetu Szczecińskiego.

Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090930109736