• 23 WRZ 20
    Zgłoszenia do XX Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki

Szczecińskie Towarzystwo Naukowe (STN) poszukuje chętnych osób do czynnego uczestnictwa w XX Zachodniopomorskim Festiwalu Nauki, który w tym dość trudnym roku odbędzie się w dniach 12-24.10.2020 r.

Głównym odbiorcą festiwalu są placówki oświatowe z Pomorza Zachodniego. Jego celem jest prezentacja możliwości dydaktycznych i badawczych wyższych uczelni naszego województwa. Głównym adresatem są przede wszystkim uczniowie, potencjalni przyszli studenci Uniwersytetu Szczecińskiego.

Wzorem lat ubiegłych w ofercie należy zamieścić temat wykładu/zajęć, liczbę uczestników, preferowany wiek uczestników, miejsce oraz telefon do kontaktu (opiekunowie grup zapisywaliby się indywidualnie u prowadzących). Tematyka i forma prezentacji zależy wyłącznie od prowadzących!

Jeśli w Państwa Instytutach, Katedrach, Zakładach itp. Istnieje możliwość przyjęcia uczestników festiwalu, prosimy o zaznaczenie takiej opcji. Jednakże w tym roku została przyjęta formuła, że to Państwo pojadą do szkół na ich zaproszenie. Koszty przyjazdu mają być zwracane przez STN.

Proszę o podanie swoich propozycji do dnia 30.09.2020r. na jeden z podanych poniżej adresów:

robert.wozinski@usz.edu.pl

muzeum@usz.edu.pl (tel.: 91 444 24 26)

Wszelkich informacji dotyczących organizacji XX ZFN udziela także Pani Renata Grabowiecka, specjalista ds. obsługi i rozwoju STN – Szczecińskie Towarzystwo Naukowe, tel. 798 682 905 e-mail: stn@univ.szczecin.pl