• 29 KW. 21
    Zgłoszenia na szczepienia przeciw COVID-19 dla pracowników administracji, obsługi oraz doktorantów i studentów US

W związku z uruchomieniem możliwości przeprowadzania szczepień przeciw COVID-19 w zakładach pracy, rozpoczynamy na Uniwersytecie Szczecińskim procedurę zgłaszania chęci zaszczepienia się. Akcja kierowana jest do pracowników administracji, obsługi oraz  doktorantów i studentów naszej Uczelni.

Zachęcamy Państwa do dokonania zgłoszenia chęci szczepienia przeciw COVID-19. Uprawnionymi do szczepień są pracownicy administracyjni, pracownicy obsługi, doktoranci oraz studenci, a także kadra naukowa, która z różnych względów nie mogła odbyć szczepienia w wyznaczonych wcześniej terminach.

W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa formularz zgłoszeniowy, zachęcamy do szybkiego wypełnienia ankiety, gdyż decyduje kolejność zgłoszeń:

Prawdopodobną datą rozpoczęcia szczepień przeciw COVID-19 jest dzień 4 maja br.