• 07 LIS 22
    Znamy zwycięzców Konkursu Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności

Podczas uroczystej Gali Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności, która odbyła się 4 listopada, poznaliśmy zwycięzców Konkursu Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności i dowiedzieliśmy się również, który akademik i dziekanat są najbardziej przyjazne naszym studentom.

Lista zwycięzców:

• Studencki Naukowiec Roku – Nikola Bukowiecka;
    • Studencki Sportowiec Roku – Mateusz Łęgowski;
    • Studencki Twórca Roku – Julia Bury;
    • Społecznik Roku – Nadiia Spitsyna;

• Najaktywniejsza Organizacja Studencka – Koło Naukowe Wolontariatu Studenckiego;
    • Rozwój Kompetencji Studentów – Akademickie Biuro Karier US;
    • Partner Studentów – Miasto Szczecin;
    • Przyjazny Dziekanat – Sekcja ds. studenckich Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych;
    • Przyjazny Akademik – Dom Studencki nr 3 Kordecki;
    • Najaktywniejszy Samorząd – Rada Osiedla Akademickiego US.

Mentorami Wydziałów zostali: dr Agnieszka Szlachta, dr Igor Kozak, dr Marek Kolbowicz, dr inż. Ewa Filip, dr hab. Luiza Wojnicz-Smal, prof.US, dr hab. Maciej Jońca, prof. US, prof. dr hab. Waldemar Gos.
    Nagrodę Publiczności otrzymał Wiktor Gnych-Pietrzak.

Statuetkę Gryfa Samorządności -Przyjaciel Samorządu Studenckiego otrzymała Pani Paulina Kucz.

W wydarzeniu poza Władzami Rektorskimi Uniwersytetu Szczecińskiego udział wzięli Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki i Prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek.

Wydarzenie zostało objęte Mecenatem Miasta Szczecin, patronatem honorowym JM Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego oraz było współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym oraz laureatom.

Zdjęcia: @JakubNiwaPhotography