• 27 PAŹ 22
    Zostań Ambasadorem Marki Grupa Azoty w roku akademickim 2022/2023.

Do końca października trwa nabór zgłoszeń do programu ambasadorskiego Grupy Azoty Ambasador Marki 2022/2023.

Ambasadorzy to osoby, których zadaniem jest pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku Grupy Azoty w obrębie krajowych uczelni wyższych. W dzisiejszych czasach kiedy kluczem do sukcesu jest nie tylko posiadana wiedza, ale również umiejętności jej praktycznego wykorzystania bardzo ważne jest, aby potencjalny pracownik nabrał ich już w trakcie procesu edukacji. W budowaniu trwałej synergii niezbędną rolę łącznika pełni Ambasador.

W trakcie trwania rocznej kadencji, zadaniem wybranych studentów i doktorantów będzie wspieranie Grupy Azoty w organizacji wydarzeń o charakterze promocyjno – informacyjnym, zaadresowanych do przedstawicieli środowiska akademickiego. Uczestnictwo w programie stwarza unikatową szansę na poznanie organizacji od wewnątrz, a także rozwój kompetencji miękkich. Ponad to Uczestnicy programu zyskują możliwość zbycia doświadczenia z zakresu organizacji pracy własnej, zarządzania projektami czy pracy w zespole.

Program skierowany jest do młodych ludzi, którzy nie boją się podejmowania nowych wyzwań, są czynnymi użytkownikami mediów społecznościowych, a także wiążą swoją przyszłość zawodową z sektorem przemysłowym i chcą reprezentować największy polski koncern chemiczny w środowisku akademickim.

Jeżeli jesteś:

• Studentką / Studentem;
    • Doktorantką / Doktorantem;
    • Osobą pełną zapału, lubiącą wyzwania, gotową zaangażować się w innowacyjny projekt;
    • Aktywnie uczestniczysz w życiu swojej uczelni;
    • Interesujesz się zagadnieniami o tematyce chemicznej;

Aplikuj już dziś!

Korzyści dla Ambasadorów:

• przyznanie comiesięcznego stypendium ambasadorskiego w wysokości ustalonej przez Grupę Azoty wedle jej uznania;
    • wsparcie w zakresie realizacji własnych projektów naukowych Ambasadorana zasadach ustalonych przez poszczególne Spółki;
    • networking połączony ze szkoleniem/warsztatem prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę;
    • możliwość uczestnictwa w wydarzeniach kulturalno – sportowych organizowanych przez poszczególne Spółki Grupy – Dzień Chemika;
    • możliwość udziału w spotkaniach integracyjnych w trakcie trwania Programu;
    • możliwość zwiedzenia zakładów należących do Grupy Azoty;
    • możliwość posługiwania się tytułem Ambasadora Marki Grupy Azoty;
    • możliwość stworzenia sieci kontaktów biznesowych- spotkania przedstawicielami szczebla menedżerskiego Grupy Azoty;
    • przyznanie certyfikatu uczestnictwa w Programie oraz wystawienie przez Grupę Azoty referencji;
    • wpis internetowy z informacją o współpracy zamieszczony na stronie Grupy Azoty oraz w mediach społecznościowych.

Formularz aplikacyjny oraz Regulamin znajdziesz na stronie:

Rekrutacja trwa: od 10.10 do 31.10.2022r.
    Wybór Ambasadora: do 30.11.2022r.

Zapraszamy do zgłoszeń.