• 27 CZE 23
    Zwycięskie projekty pracowników naszej Uczelni

Z radością informujemy, że wśród beneficjentów rozstrzygniętego w ostatnich dniach konkursu „Doskonała Nauka II” – moduł: wsparcie konferencji naukowych, MEiN przyznało fundusze na konferencje organizowane przez pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego.

Instytut Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie US otrzymał grant  na organizację Międzynarodowej Konferencji Naukowej, pt. „Wojna w polityce. Polityka wojny”.
    Redaktor projektu: dr hab. Renata Podgórzańska, prof. US

Kwota grantu: 112 486,00 zł

Instytut Nauk Prawnych US otrzymał grant na organizację Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Ekskluzja społeczna osób z niepełnosprawnościami”.
    Redaktor projektu: mgr Agata Szwed

Kwota grantu: 47 465,00 zł

Pracownik Instytutu Historycznego US, dr. hab. Radosław Skrycki, prof. US, przewodniczący Zespołu Historii Kartografii PAN otrzymał grant na zorganizowanie XXXV Ogólnopolskiej Konferencji Historyków Kartografii (Szczecin-Pobierowo, październik 2024) i przygotowanie towarzyszącej jej wystawy. Instytucją wnioskującą był Instytut Historii Nauki PAN, a status współorganizatora konferencji ma Instytut Historyczny US.

Kwota grantu: 53 680,00 zł.

Serdecznie gratulujemy.