• 15 GRU 23
    Zwycięzcy turnieju o Puchar Rektora US

W sobotę 9 grudnia br. w Fabryce Energii odbył się pierwszy w historii Uczelni Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego. W wydarzeniu udział wzięło 142 osób, w tym 80 studentów.

Organizatorem wydarzenia był  Uniwersytet Szczeciński we współpracy z TOP-SPIN SZCZECIN, FABRYKA ENERGII SZCZECIN oraz KU AZS Uniwersytetu Szczecińskiego.

Celem turnieju było promowanie i upowszechnianie aktywności sportowej poprzez tenis stołowy oraz wyłonienie najlepszych zawodniczek/zawodników w kategoriach:

• studenci,
    • pracownicy,
    • open (łącznie z zawodnikami posiadającymi licencję PZTS).

W kategorii pracownik Uniwersytetu Szczecińskiego puchar zwyciężyła Pani Magdalena Kotnis.

W kategorii student Uniwersytetu Szczecińskiego puchar zwyciężył Pan Kacper Pyra.

W kategorii open puchar zwyciężył Pan Andrzej Mozol.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji przygotowanej przez UNIWIZJĘ – telewizję Uniwersytetu Szczecińskiego i Telewizyjną Redakcję Studencką: