• 02 PAŹ 23
    Życzenia na nowy rok akademicki 2023/2024

Szanowni Państwo, witamy nowy rok akademicki – 2023/2024, w którym nasza Uczelnia rozpoczyna 39. rok działalności. Startujemy z nowymi nadziejami i pełni zapału do pracy. Życzymy Państwu siły i zdrowia, aby z pasją, zaangażowaniem i radością powitać czekające nas wyzwania.

Nauczycielom akademickim życzymy, aby kształcenie i przekazywanie wiedzy było źródłem radości i nieustających sukcesów w różnych obszarach działalności akademickiej. Niech staną się Państwo przewodnikami w tej intelektualnej podróży naszych studentów.

Wszystkim Studentkom i Studentom, życzymy, aby nie zabrakło im wytrwałości i determinacji w dążeniu do celu, jaki obrali. Serdeczne pozdrowienia kierujemy do immatrykulowanych studentów, życząc im jak najlepszych wyników w nauce, zadowolenia z wybranego kierunku studiów. Dziękujemy, że wybraliście Uniwersytet Szczeciński jako swoją Alma Mater. Zachęcamy Was, abyście korzystali z wiedzy nauczycieli, stawiali pytania i poszukiwali odpowiedzi. Niech okres studiów będzie czasem zawierania nowych przyjaźni i rozwijania własnych pasji.

Nasza Uczelnia to również prężnie działająca organizacja, której funkcjonowanie zapewniają pracownicy administracji. Życzymy wszystkim pracownikom, aby kolejny rok akademicki był spokojny i upłynął w atmosferze współpracy i życzliwości.

Życzymy wszystkim Państwu dużo zadowolenia z tego co robicie, niech to będzie dobry rok dla całej społeczności Uniwersytetu Szczecińskiego

Kolegium Rektorskie

Zachęcamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez telewizję uniwersytecką- Uniwizja: