• 08 LIS 23
    Konkurs na film: STUDENT W CENTRUM

Telewizja Uniwersytetu Szczecińskiego – UNIWIZJA gorąco zaprasza do udziału w konkursie na film, który odbywa się w ramach Międzynarodowego Dnia Studenta Uniwersytetu Szczecińskiego.

Celem konkursu jest wyłonienie przez komisję konkursową trzech autorów (laureatów) najlepszych filmów poruszających tematykę wielokulturowości i różnorodności kulturowej, problemów współczesnego świata, problemów związanych z życiem studenta. Film zostanie wyemitowany na portalach społecznościowych i kanałach medialnych Uniwersytetu Szczecińskiego.

Wszystkie filmy biorące udział w konkursie będą odtworzone publicznie w trakcie trwania Międzynarodowego Dnia Studenta 16-17.11.2023.
    Na laureatów konkursu czekają fantastyczne nagrody w postaci gadżetów Uniwersytetu Szczecińskiego.

Warunki techniczne wykonywanych prac:
    Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować film w wersji pionowej, o współczynniku proporcji 9:16, 1:1, rozdzielczości: ≥540*960 pikseli, ≥640*640 pikseli lub ≥960*540 pikseli, którego maksymalny czas trwania to 240 sekund.

Nadsyłanie filmu:
    Konkurs rozpoczął się̨ w dniu 08.11.2023 r. i będzie trwał do 14.11.2023 r. do godz. 23:59.
    Film w formacie .mp4, .mov, .mpeg, .3gp, lub .avi należy przesłać na adres uniwizja@usz.edu.pl. Film należy przygotować z uwzględnieniem jego przeznaczenia do wyemitowania za pośrednictwem portali społecznościowych i kanałów medialnych Uniwersytetu Szczecińskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Film competition: STUDENT IN THE CENTER

University of Szczecin Television – UNIVISION warmly invites you to take part in the film contest, which is held as part of the International Student Day at the University of Szczecin.

The purpose of the competition is to select by the competition committee three authors (winners) of the best films dealing with multiculturalism and cultural diversity, problems of the modern world, problems related to the life of a student. The film will be broadcast on social networks and media channels of the University of Szczecin. All participating films will be played publicly during the International Student Day on 16-17.11.2023.

Video Format

The video must be in vertical format, with a height-to-width ratio of 9:16, 1:1, or 16:9.
    The resolution of the video must be at least 540×960 pixels, 640×640 pixels, or 960×540 pixels.
    The video must be no longer than 240 seconds.
    The video must be submitted in one of the following formats: .mp4, .mov, .mpeg, .3gp, or .avi.

Video Content

The video must be prepared with consideration of its intended use for broadcast via social networks and media channels of the University of Szczecin.
    The video should be visually appealing and engaging.
    The video should accurately reflect the university’s mission and values.

The contest will begin on November 8, 2023 and will run until November 14, 2023 at 11:59 PM CET. The victors of the competition will receive exciting prizes in the form of University of Szczecin merchandise. Submissions should be uploaded to uniwizja@usz.edu.pl

Regulamin konkursu oraz niezbędne dokumenty:

Konkurs Student w Centrum – Międzynarodowy Dzień Studenta 16-17.11.2023 wersja w jezyku polskim

Student at the centre competiton rules – International Student Day 16-17.11.2023 english

Oświadczenie autora licencja konkurs filmowy US

Oświadczenie autora licencja konkurs filmowy US en

Zgoda na rozpowszechnianie wizerunku Centrum Edukacji Medialnej US- z logo US

Zgoda na rozpowszechnianie wizerunku Centrum Edukacji Medialnej US- z logo US en