• 08 MAR 21
    Pracownicze Plany Kapitałowe – spotkania ze specjalistami AXA TFI 10 marca br. godz. 13:45

Zapraszamy pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego do udziału w spotkaniach on-line na platformie MS Teams dot. działania programu Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Specjaliści AXA TFI wyjaśnią  zasady programu PPK  (10-15 minutowa prezentacja) oraz – w pozostałej części otwartego spotkania – odpowiedzą na pytania. Spotkania odbędą się w dwóch terminach:

Szkolenie w pierwszym terminie 3 marca br. z przyczyn technicznych nie odbyło się. W dniu 10 marca odbędzie się szkolenie w pierwszym terminie.

Termin: 10 marca 2021 r. (środa), godzina 13:45

Link do spotkania na platformie MS Teams zostanie przesłany na e-maile pracownicze.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: