• 02 MAR 22
    Specjalna zakładka US DLA UKRAINY

Szanowni Państwo,

informujemy, że na stronie głównej naszej Uczelni powstała specjalna zakładka US dla Ukrainy, w której  na bieżąco publikowane są informacje dotyczące pomocy studentom z Ukrainy, a także zbiórki charytatywne i akcje pomocowe dla uchodźców.

Uniwersytet Szczeciński  wspiera wszystkie działania mające na celu niesienie pomocy obywatelom Ukrainy. Rożne jednostki naszej Uczelni   zaangażowały się w działalność charytatywną i akcje pomocowe. Z inicjatywy studentów i pracowników powstają kolejne piękne akcje, świadczące o  wielkim sercu naszej akademickiej społeczności. Aby wszystko mogli Państwo znaleźć w jednym miejscu powstała specjalna zakładka  US dla Ukrainy,w której będziemy  zamieszczać wszystkie niezbędne informacje. Zakładka podzielona jest m.in. na informacje dedykowane  studentom,  pomoc prawną, zbiórki  charytatywne US oraz informacje rządowe.

Gorąco zachęcamy  Państwa do współpracy.